Apie / About

kauno-shop-1024x197

Kaune – ir vėl infokrautuvė!

Kaune, tarp centro ir pakraščio, nedidelėje erdvėje vėl atsidarė infokrautuvė. Šiuo metu joje – apie 400 knygų ir kalnelis zinų apie nevalstybinę, antiautoritarinę, feministinę, LGBTQ*, antimilitaristinę politiką, kultūrą ir istoriją, dar apie lytį, klasę ir rasę, meną ir antimeną, dar yra ir grožinės literatūros. Viskas surinkta iš buvusių Vilniaus ir Kauno infoshopų ir dar pridėta naujienų. Knygas ir zinus galima skolintis, neštis namo ir skaityti, kol perskaitysi.

Dar infokrautuvėj yra virtuvė, staliukas, fotelis, kavos ir arbatos, kartais įvyksta spontaniškas vakarėlis. Ateityje turėtų vykti kamerinės paskaitos, koncertai, filmų peržiūros ir whatnot.

internetas: infokrautuve.noblogs.org
nuolat pildomas visų knygų katalogas: infoinfo.libib.com
el. paštas: infokrautuve@riseup.net
Atidaryta daugmaž 12-20 valandom

 

Infoshop again open in Kaunas!

An infoshop has opened in Kaunas once more, not far from the centre, in quite a cosy space. At the moment there are about 400 books and a pile of zines on non-state, antiauthoritarian, feminist, LGBTQ*, antimilitarist politics, culture, and history, as well as on gender, class, and race, art and anti-art, there’s some fiction, too. Books and zines are available on loan for as long as you need to read them through.

There’s also a kitchen, a table, an armchair, some tea and coffee, a spontaneous party every once in a while. Low-profile lectures, gigs, film screenings and whatnot to happen in the future.

online: infokrautuve.noblogs.org
book catalogue: infoinfo.libib.com
e-mail: infokrautuve@riseup.net
Open arround 12-20